Marki

Czym są...

 • Terra

  Europejski producent kaskadowych Konstrukcji Kwietnikowych. Cechą wyróżniającą te produkty jest innowacyjny, chroniony prawem patentowym system pierścieni, z których zbudowana jest konstrukcja. To rozwiązanie sprawia, że materiał roślinny ma idealne warunki do rozwoju, dodatkowo dzięki piętrowości konstrukcja tworzy zwarty, kwiatowy efekt wizualny.

  Więcej
 • TerraForm

  W naszym portfelu produktowym znajduje się jedyna w Polsce tak duża kolekcja stylowych, dużych donic. Mnogość materiałów, kolorów i form, sprawi, że w kreatywny sposób odmienić można każdą przestrzeń. Dzięki nim, zarówno otwarte place miejskie, jak i wnętrza budynków zyskają nowoczesny styl i charakter. To bezcenne narzędzia, z którymi przełamać można monotonię oraz skutecznie podnieść rangę miejsca, w którym się znajdą.

  Więcej
 • TerraCity

  Kolekcja mebli miejskich cechująca się najwyższą jakością wykonania, estetyką, oryginalną formą i solidnością. To modułowe elementy, które dopasowują się do potrzeb konkretnej przestrzeni, a jednocześnie pozwalają na łatwe i szybkie wprowadzenie do niej naturalnych akcentów. Możliwość swobodnego komponowania składników kolekcji, ich bogata gama kolorystyczna oraz wytrzymałość na wszelkie niegodności są najważniejszymi wyróżnikami kolekcji.

  Więcej
 • Atech

  Francuski producent kwietników, skrzynek i mis kwiatowych z systemem podwójnego dna, będący europejskim liderem w tym segmencie rynku. Produkty te stanowią doskonałe narzędzia architektoniczne, podnoszą poziom wygody w tworzeniu miejskich dekoracji kwiatowych, to także znakomity sposób na poprawę wizerunku miasta.

  Więcej
 • TerraHydrogel

  Hydrogel to odżywka doglebowa znacznie powiększająca pojemność wodną gleby. To również nowoczesne, ekologiczne, nietoksyczne dodatki doglebowe. Magazynują wodę i umożliwiają roślinom jej stopniowe pobieranie w odpowiedniej ilości i czasie. Produkty te są niezbędne w profesjonalnej gospodarce leśnej, szkółkarskiej oraz ogrodniczej. Przydatne również do zastosowań domowych.

  Więcej
 • TerraChristmas

  To kolekcja świątecznych dekoracji, które umożliwiają sprawne i efektowne zagospodarowanie przestrzeni miejskich w okresie zimowym. Tworzą niecodzienny klimat, przywołują radosne wspomnienia, doskonale imitują naturalne świąteczne drzewka. Dlaczego więc nie podarować takiego prezentu wszystkim mieszkańcom?

  Więcej
 • Teraplast

  Produkty włoskiej marki Teraplast, które funkcjonują na rynku od niemal 40 lat są doceniane przez wielu zagranicznych klientów, obecnie dostępne są także na polskim rynku. Donice Teraplast nawiązują do najnowocześniejszych technik designu. Cechami wyróżniającymi markę są wytrzymałość produktów, ich innowacyjność oraz konkurencyjne ceny. Firma jest w stanie stworzyć różne produkty o dowolnych kolorach i wymiarach. O wysokiej randze marki Teraplast na rynku świadczy także bogate doświadczenie, wieloletnia tradycja oraz wiele korzystnych kontaktów handlowych.

  Więcej
 • Elho

  Elho to jeden z czołowych europejskich producentów polietylenowych donic. Już od ponad 45 lat, te projektowane i produkowane w Holandii produkty cieszą oko konsumentów na całym świecie. Priorytetem firmy jest tworzenie elementów dekoracyjnych, które swoim kolorem i kształtem sprawią radość ich odbiorcom. Jednocześnie w procesie produkcyjnym używa się wyłącznie materiałów pochodzących z recyklingu. Duża cześć energii wykorzystywanej w produkcji, pochodzi ze źródeł odnawialnych. Enjoy Elho…

  Więcej
 • Nuno'ni

  Nuno'ni to młoda, dynamiczne rozwijająca się marka o polskim rodowodzie. Portfolio firmy wypełniają niespotykane, modułowe rozwiązania, funkcjonalne meble miejskie, niebanalne oświetlenie i designerskie elementy wyposażenia wnętrz. To marka pełna świeżych pomysłów, która chce zmieniać przestrzeń. Zabawa z zastałą forma, igranie z konwenansami i tworzenie zawsze w najlepszym stylu to cechy rozpoznawcze Nuno'ni.

  Więcej
 • Terra Ozdoby Wielkanocne

  Terra Ozdoby Wielkanocne to bogata kolekcja funkcjonalnych ozdób świątecznych dla miast oraz do zastosowań prywatnych. To najwyższej jakości dekoracje ażurowe oraz tradycyjne, a także designerskie podświetlane dodatki do zamkniętych, jak i otwartych przestrzeni. Są idealnym dopełnieniem wielkanocnej aranżacji, a także ciekawym pomysłem na wyposażenie wnętrz również poza sezonem świątecznym. Niekończący się zakres zastosowań, atrakcyjne formy, niepowtarzalna gra świateł to gwarancja ciekawego efektu wizualnego dla każdej przestrzeni i na każdą okazję.

  Więcej
 • Terrawall

  TerraWall to ściana z żywych roślin, która wyznacza zupełnie nowe standardy w projektowaniu i eksponowaniu zieleni w przestrzeni publicznej. Może być fasadą nieruchomości, wyjątkową ścianką stoiska targowego, kwitnącym ekranem akustycznym. Sprawdzi się też jako niebanalna, żywa dekoracja ścian i pomieszczeń. Aranżacja jest tylko kwestią pomysłów.

  Więcej
 • Makeithome

  W makeithome.pl znajdziesz nie tylko dodatki do domu, biura czy baru. Jeśli kochasz ogród i wszystko, co z nim związane, ten sklep to idealne miejsce dla Ciebie. Dodatkowo, jeśli jesteś posiadaczem niewielkiego ogrodu, albo nie masz go wcale – bez obaw! Z myślą o Tobie przygotowaliśmy ofertę donic, doniczek i miniszklarni, które świetnie sprawdzą się na niewielkich przestrzeniach, jak balkon, taras, a nawet parapet.

  Więcej
 • Inspirowani Naturą

  Inspirowani Naturą to blog dla tych, którzy „czują miętę do natury”. Już od siedmiu lat wspólnie z Wami tworzymy miejsce, do którego zapraszamy miłośników ogrodów, przyrody, a także zieleni miejskiej i architektury krajobrazu. Szukasz inspirujących pomysłów na zieleń miejską? Chcesz dowiedzieć się, jak „przemycić” rośliny do wspólnych przestrzeni? Na łamach bloga odpowiadamy na te i inne pytania!

  Więcej