Materiały dla mediów

Pobierz nasze artykuły, logotypy i zdjęcia!
Blog Inspirowaninatura.pl tworzymy dla miłośników zieleni miejskiej i architektury krajobrazu... Czyli właśnie dla Ciebie!

Natalia Zalopana | specjalista ds. Social Media

+ 48 663 640 333 | natalia.zalopana@terra-pl.eu

Komunikaty

1 sierpnia ruszyło głosowanie w plebiscycie Terra Flower Power, organizowanym przez blog Inspirowani Naturą przy wsparciu firmy Terra Group oraz sklepu Make it Home. To już siódma edycja – tym razem do walki o wygraną zgłosiło się aż 127 miast
Więcej

Już dziś, 2 lipca rusza siódma edycja plebiscytu Terra Flower Power. W wyborze najpiękniej ukwieconego miasta w Polsce może wziąć każdy. Wystarczy chwycić za aparat i wybrać miejscowość, która zasługuje na miano zwycięzcy. Czekają cenne nagrody!

 
Więcej

W miniony weekend mieliśmy wspaniałą okazję spróbować pysznych dań i napoi w trakcie dwudniowego Food Truck Fest w Zielonej Górze. Nie pojawiliśmy się tam sami, lecz w doborowym towarzystwie – z naszego Cheers Baru mieszkańcy i przyjezdni mogli zasmakować darmowej lemoniady, a Gianto Tablo idealnie spisało się w roli stołu.

 

Więcej

We wrześniu br. firma Terra Group po raz pierwszy zaprezentowała innowacyjną kolekcję mebli miejskich Terra City. Funkcjonalna gama rozwiązań wyróżnia się ekologicznym wykonaniem, solidnością i modułowością.

 
Więcej

Człowiek niemal instynktownie poszukuje kontaktu z naturą – stąd tak znaczna ilość drzew w  przestrzeniach publicznych. Do najpopularniejszych należą liściaste okazy w donicach miejskich. Po takie rozwiązania sięgnęło już wiele polskich i zagranicznych miast, co pozwala znacząco poprawić estetykę otoczenia, jak i warunki życia w okolicy.

Więcej

Dosyć pieprzenia w kinie – czas dosolić

Dzień publikacji: 25.08.2017

Tymi słowami oficjalnie w nowosolskim domu kultury rozpoczęła się dziewiąta edycja Solanin Film Festiwal, imprezy skupiającej miłośników niezależnego kina. Pokazy, prelekcje i warsztaty potrwają do 27 sierpnia. W szranki o miano najlepszych filmów w kilku kategoriach stanęło wiele niezależnych produkcji, nie zabraknie również paneli dyskusyjnych i spotkań z twórcami kina niszowego. Gościem honorowym wydarzenia jest ceniony aktor: Jerzy Stuhr.

Więcej