Materiały dla mediów

W tym miejscu znajdziesz bieżące i archiwalne informacje z życia naszej firmy. Trafiają tutaj komunikaty nt. ważnych wydarzeń, w których braliśmy udział, wiele ciekawych inspiracji, oraz artykuły na temat naszych działań.
Blog Inspirowaninatura.pl tworzymy dla miłośników zieleni miejskiej i architektury krajobrazu... Czyli właśnie dla Ciebie!

Natalia Zalopana | specjalista ds. Social Media

+ 48 663 640 333 | natalia.zalopana@terra-pl.eu

Skontaktuj się bezpośrednio z opiekunem swojego terenu:

Aktualność

W Legnicy znów kwieciście!

Dzień publikacji: 09.05.2019

Drukuj

Sezon wiosennych ukwieceń miejskich w pełnym rozkwicie. W całej Polsce pojawiają się pierwsze nasadzenia w kwietnikach kaskadowych, które są zapowiedzią późniejszych kompozycji z surfinią czy pelargonią. Piękne dekoracje co roku pojawią się w Legnicy – tak samo jest i tej wiosny: żółte, niebieskie i białe bratki zawojowały miasto!

wiosenne nasadzenia wieże kwiatowe legnica

Legnica | źródło: www.wiezekwiatowe.pl

Przy Placu Katedralnym w Legnicy zawsze jest co podziwiać. Jeśli nie jest to zabytkowa, majestatyczna katedra pod wezwaniem świętych Apostołów Piotra i Pawła, wzrok z pewnością przykują inne atrakcje okolicy. Roślinne dekoracje zachwycają cały rok, i to niezależnie od sezonu!

wieże kwiatowe wiosenne nasadzenia wieże kwiatowe terra legnica

Legnica | źródło: www.wiezekwiatowe.pl

Na początek całego roku nasadzeń, w kaskadowych kwietnikach pojawiają się kolorowe bratki. W tym roku również! Niewielkie, acz eleganckie kopce z barwnych roślin zdobią najbliższą przestrzeń wokół katedry. Sukces kompozycji tkwi nie tyko w jej niezaprzeczalnych walorach estetycznych, ale również optymalnej adaptacji do potrzeb otoczenia. Kompaktowe rozmiary wież kwiatowych w takiej lokalizacji są nie do przecenienia! Tylko takie dekoracje sprawdzą się w bezpośrednim sąsiedztwie ulicy, na uczęszczanym chodniku – nie zakłócą komunikacji ani nie utrudnią widoczności.

wieże kwiatowe wiosenne nasadzenia wieże kwiatowe terra legnica

Legnica | źródło: www.wiezekwiatowe.pl

Legnica słynie jednak nie tylko z pięknych pierwszych nasadzeń. W tym mieście znajdują się również imponujące dekoracje z donicami XXL Gianto w intensywnym, czerwonym kolorze. Warte uwagi są również meble miejskie – wyjątkowo solidne, stalowe moduły z ławkami oraz siedziskami stanowią ciekawą, funkcjonalną dekorację, i to nawet w przestrzeni, która niedawno przeszła rewitalizację. Wszystko za sprawą montażu bez ingerowania w podłoże.

meble miejskie terra legnica

Legnica | źródło: www.terracty.pl

Legnickie dekoracje już teraz wypełniają się pierwszymi kwiatami. Już niebawem bratki ustąpią miejsca „letnim” nasadzeniom, w tym między innymi surfinii czy ipomei – a te z pewnością będą równie imponujące jak w poprzednich sezonach!

zobacz więcej, pobierz katalog: www.wiezekwiatowe.pl