Materiały dla mediów

W tym miejscu znajdziesz bieżące i archiwalne informacje z życia naszej firmy. Trafiają tutaj komunikaty nt. ważnych wydarzeń, w których braliśmy udział, wiele ciekawych inspiracji, oraz artykuły na temat naszych działań.
Blog Inspirowaninatura.pl tworzymy dla miłośników zieleni miejskiej i architektury krajobrazu... Czyli właśnie dla Ciebie!

Natalia Zalopana | specjalista ds. Social Media

+ 48 663 640 333 | natalia.zalopana@terra-pl.eu

Skontaktuj się bezpośrednio z opiekunem swojego terenu:

Aktualność

Donice miejskie: czas na zmianę!

Dzień publikacji: 06.11.2018

Drukuj

Kto nie pamięta typowych gazonów, które „zdobiły” polskie miasta jeszcze kilkanaście lat temu? Najczęściej przybierały kształt sześcianu lub równoległoboku, a z biegiem lat całkowicie zatracały jakąkolwiek formę. Czas najwyższy przerwać tę monotonię i wprowadzić do naszego otoczenia nowoczesne rozwiązania 2 w 1!

donica miejska plane ring lux

źródło: www.terraform.pl

Spójrzmy chociaż na miejską donicę Plane Ring Lux w kształcie misy, której rant staje się siedziskiem dla przechodniów - od teraz donica miejska może być również komfortową ławką! To najlepsze rozwiązanie dla nowoczesnych przestrzeni, w których liczy się funkcjonalność.

donica miejska z siedziskiem plane ring lux

źródło: www.terraform.pl

Zastosowany w toku jej produkcji polietylen gwarantuje wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne i wpływ warunków pogodowych. To nowość, która sprawdzi się tam, gdzie liczy się łatwy i szybki transport dekoracji w miejsce docelowe – starówki, do których nie mogą wkraczać „ciężkie pojazdy”, mogą zostać ekspresowo ukwiecone przy użyciu lekkich wózków widłowych, a nawet przy użyciu (silnych!) ludzkich rąk.

Lekka, polietylenowa donica miejska zyskuje na masie po obsadzeniu – w ten sposób nigdy nie zniknie z miejsca przeznaczenia i przez lata oprze się uszkodzeniom mechanicznym czy atakom wandalizmu. W przeciwieństwie to betonowych donic nie ukruszy się nawet pod wpływem silnego uderzenia.

donica miejska z siedziskiem plane ring lux

źródło: www.terraform.pl

Bogata gama kolorów wykończenia to kolejna przewaga donic z polietylenu, w tym innowacyjnego, chronionego patentem modelu Plane Ring Lux z siedziskiem. Od teraz każde miasto może „pokolorować” swoje chodniki w dowolnych odcieniach – zielona, czerwona czy błękitna donica? Nic trudnego!

zobacz więcej: www.terraform.pl