Materiały dla mediów

W tym miejscu znajdziesz bieżące i archiwalne informacje z życia naszej firmy. Trafiają tutaj komunikaty nt. ważnych wydarzeń, w których braliśmy udział, wiele ciekawych inspiracji, oraz artykuły na temat naszych działań.
Blog Inspirowaninatura.pl tworzymy dla miłośników zieleni miejskiej i architektury krajobrazu... Czyli właśnie dla Ciebie!

Natalia Zalopana | specjalista ds. Social Media

+ 48 663 640 333 | natalia.zalopana@terra-pl.eu

Skontaktuj się bezpośrednio z opiekunem swojego terenu:

Aktualność

Lubin piękny cały rok!

Dzień publikacji: 23.10.2018

Drukuj

Czy jest możliwe, aby móc przemienić donicę w bożonarodzeniową dekorację? Tak, to łatwe - jedną z ciekawszych inspiracji znaleźliśmy w Lubinie - mieście, w którym kolorowe pojemniki na rośliny zimą zmieniają się nie do poznania!

Na początku były kwiaty

W sezonie wiosenno-letnim Lubin zdobiły klasyczne donice Gianto obsadzone bujnymi roślinami ozdobnymi. Było kolorowo i kwitnąco! Jednak... co począć z pojemnikami w momencie, gdy naturalne elementy przestają zachwycać, a ich czas, zgodnie z rytmem natury przemija?

donice lubin

Lubin | źródło: www.terraform.pl, www.terrachristmas.pl

Nic nie stoi na przeszkodzie, by donice pozostały w tym samym miejscu również jesienią i zimą - dedykowane nakładki w kształcie stożka - choinki to świetny sposób na ich zagospodarowanie w tym problematycznym okresie, a dodatkowo - wprowadzenie do okolicy nastrojowych, sezonowych dekoracji.

donice gianto park lubin

Lubin | źródło: www.terraform.pl, www.terrachristmas.pl

To łatwe!

Kilkanaście minut wystarczy, aby donica XXL, która wiosną i latem wprowadza kwiaty, zimą przemieniła się w bożonarodzeniową ozdobę. Świąteczna nakładka to gotowa i ekspresowa metamorfoza dowolnej przestrzeni. Świąteczna nakładka na donice miejskie jest lekką, opartą na stalowej konstrukcji dekoracją, mocowaną w podłożu za pomocą specjalnych kotew. Zastosowanie tak prostego, a jednocześnie funkcjonalnego rozwiązania sprawia, że jej montaż jest szybki i łatwy. Instalacja zajmuje jedynie kilka chwil, a otoczenie staje się piękne na długi czas.

donice gianto lubin park

Lubin | źródło: www.terraform.pl, www.terrachristmas.pl

Jesienne zakupy na start

Niewielka choinka w donicy to strzał w dziesiątkę. Zielony stożek opleciony sznurem kolorowych światełek zmienia przestrzeń Lubina w niezwykłą, świąteczną krainę - i to nawet w momencie, gdy prawdziwie zimowa aura nie dopisuje. To sprawdzony, wart przeniesienia do innych miejscowości pomysł! A może nawet uda się go zrealizować w ramach zagospodarowania tak zwanych resztek budżetowych? Więcej na temat tego zagadnienia w tym wpisie - klik.

donice miejskie lubin zima nakładki terrachristmas

Lubin | źródło: www.terrachristmas.pl

zobacz więcej: www.terrachristmas.pl