Materiały dla mediów

W tym miejscu znajdziesz bieżące i archiwalne informacje z życia naszej firmy. Trafiają tutaj komunikaty nt. ważnych wydarzeń, w których braliśmy udział, wiele ciekawych inspiracji, oraz artykuły na temat naszych działań.
Blog Inspirowaninatura.pl tworzymy dla miłośników zieleni miejskiej i architektury krajobrazu... Czyli właśnie dla Ciebie!

Natalia Zalopana | specjalista ds. Social Media

+ 48 663 640 333 | natalia.zalopana@terra-pl.eu

Skontaktuj się bezpośrednio z opiekunem swojego terenu:

Aktualność

Kwiaty na specjalne okazje

Dzień publikacji: 31.05.2013

Drukuj

Skrzynki kwiatowe Atech

Wówczas celebruje się pierwsze dni lata, dzień dziecka, matki lub ojca. Najczęściej to właśnie wtedy przypadają oficjalne obchody Dni Miasta. Przemawia za tym pogoda, sprzyjająca zarówno mieszkańcom miast, jak i roślinom, które je zdobią. Ciepłe słońce jest doskonałym dodatkiem do każdej zabawy pod otwartym niebem. Kolejnym ważnym elementem są bardziej namacalne elementy. Podczas żadnych urodzin nie może zabraknąć kwiatów, a gdy świętuje całe miasto, stają się jeszcze ważniejsze.

Donice kwiatowe Jiflor

Dekorowanie miasta na te szczególne dni warto rozpocząć tuż od jego bram. Odpowiednio przybrane witacze miejskie powitają przyjeżdżających gości i mieszkańców, a także ich pożegnają zachęcając do ponownej wizyty. Miejscowość, która już na progu eksponuje swoje schludne, eleganckie i kwitnące oblicze nigdy nie umknie uwadze żadnego odwiedzającego. Aby witacze stały się jeszcze bardziej okazałe, można wzbogacić je o misy kwiatowe Sifu, konstrukcje idealne do mocowania na wysięgnikach. Ich budowa pozwala na uzyskanie prawdziwych kwiatowych kul, co potęguje spektakularny efekt u bram miasta.

Witacze miejskie Atech

A po wkroczeniu do miasta? Zarówno goście, jak i stali mieszkańcy docenią elegancki wystrój. Odpowiednie dekoracje liczą się szczególnie teraz, w okresie licznych imprez na otwartym powietrzu. Warto przeobrazić przestrzeń na ten czas, by dodatkowo podkreślić wagę wydarzeń. Dzień Matki w otoczeniu pachnących, kolorowych nasturcji, spływających całymi kaskadami z każdej latarni? Trudno o lepszy scenariusz na ten szczególny dzień. Sposobem na uzyskanie takiego efektu są kwietniki na lampy Jiflor – ich kształt sprawia, że całość idealnie przylega do powierzchni, a wytrzymałe mocowania utrzymają pojemniki na miejscu bez żadnego ryzyka dla przechodniów.

donice kwiatowe Jiflor

Kwiaty mogą znaleźć się nawet na barierkach. Skrzynki kwiatowe marki Atech zostały przemyślane tak, by zdobić nawet te trudne do zagospodarowania miejsca. Gdy istnieje potrzeba wprowadzenia roślin do otwartej przestrzeń, można wykorzystać duże donice, do zupełnej metamorfozy wystarczy nawet pojedynczy pojemnik.

Skrzynki kwiatowe Atech

Wyobraźmy sobie uroczyste obchody Dni Miasta spędzone pośród rozkwitających kwiatów, tworzących gustowny, świąteczny garnitur dla całej przestrzeni. To przyjemność dla każdego, kto weźmie w nich udział. Nie można zapominać o innych ważnych chwilach.

Z myślą o wszystkich świętujących już niebawem Matkach, Ojcach, Dzieciach – cała okolica powinna przybrać inną szatę.

Zobacz więcej inspiracji na: www.atech-pl.eu

 

Skrzynki kwiatowe Atech

 

misy kwiatowe Sifu

 

Skrzynki kwiatowe Atech

 

misy kwiatowe sifu

 

Skrzynki kwiatowe Atech