Materiały dla mediów

W tym miejscu znajdziesz bieżące i archiwalne informacje z życia naszej firmy. Trafiają tutaj komunikaty nt. ważnych wydarzeń, w których braliśmy udział, wiele ciekawych inspiracji, oraz artykuły na temat naszych działań.
Blog Inspirowaninatura.pl tworzymy dla miłośników zieleni miejskiej i architektury krajobrazu... Czyli właśnie dla Ciebie!

Natalia Zalopana | specjalista ds. Social Media

+ 48 663 640 333 | natalia.zalopana@terra-pl.eu

Skontaktuj się bezpośrednio z opiekunem swojego terenu:

Aktualność

Terra Flower Power - Pułtusk nagrodzony!

Dzień publikacji: 13.09.2017

Drukuj

To już ostatni element tegorocznego plebiscytu Terra Flower Power – we wtorek, 12 września odwiedziliśmy Urząd Miasta w Pułtusku, by wręczyć statuetkę oraz pogratulować wygranej w konkursie:

Wczorajsze spotkanie to podsumowanie szóstej edycji plebiscytu Terra Flower Power. Wraz z reprezentacją firmy Terra Group – patrona konkursu – odwiedziliśmy Pana Burmistrza Krzysztofa Nuszkiewicza oraz odpowiedzialną za miejską zieleń, panią Aleksandrę Wnorowską, by porozmawiać o kondycji naturalnych dekoracji na terenie miasta, ale przede wszystkim: by podziękować za bardzo aktywny udział w plebiscycie i wręczyć nagrody.

terra flower power pułtusk

To już kolejna edycja plebiscytu Terra Flower Power, podczas której wręczamy pamiątkową statuetkę. Drugi egzemplarz, który ponownie wykonał dla nas zielonogórski artysta Robert Tomak, trafił właśnie do Pułtuska. Uzupełnieniem statuetki był pamiątkowy dyplom i tablica, które pozostaną dowodem na sukces miasta w edycji 2017.

terra flower power pułtusk

Nagroda główna: wieża kwiatowa H2000 trafi do Pułtuska wiosną przyszłego roku. Jak czytamy na stronie www.burmistrz.pultusk.pl, „Burmistrz Miasta Pułtusk Krzysztof Nuszkiewicz zapowiedział, że w przyszłym roku i w latach kolejnych, pięknie ukwieconych terenów będzie przybywało na terenie miasta. Na wiosnę 2018 r. planuje ukwiecanie ulic na terenie dzielnicy Popławy w Pułtusku oraz centrum miasta.

terra flower power pułtusk

Gdzie pojawi się nagroda? Tego jeszcze nie wiemy, jednak przytaczając za wspomnianym serwisem, „O tym, w którym miejscu będzie zdobiła Pułtusk zdecydują mieszkańcy za pośrednictwem internetowej sondy. Pojawiają się już pierwsze propozycje mieszkańców a wśród nich m.in.: teren przy poczcie (przy ul. Traugutta), ul. 3 Maja przy Miejskim Centrum Kultury i Sztuki w Pułtusku lub przy przychodni CM Gajda-Med oraz rynek przy fontannie.” – mamy nadzieję, że mieszkańcy Pułtuska będą zadowoleni z nowej dekoracji, na którą sami tak wspaniale zapracowali!

terra flower power pułtusk

Serdecznie dziękujemy włodarzom Pułtuska za miłe przyjęcie i możliwość ciekawej dyskusji na temat przestrzeni publicznych w Waszym Mieście. Gratulujemy nie tylko pięknie ukwieconych ulic, ale przede wszystkim tak zmobilizowanej i zgranej społeczności, która zechciała zawalczyć o sukces swojej „Małej Ojczyzny” – jesteście prawdziwym wzorem do naśladowania!

terra flower power pułtusk

Kolejna edycja plebiscytu już za rok. Serdecznie zapraszamy do udziału nie tylko Pułtusk, ale i inne polskie miasta - razem pokażmy, jak piękne są miejsca, w których żyjemy!

terra flower power pułtusk

Kliknij tutaj, by poznać odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Kliknij tutaj, by przejść do plebiscytu 2017

Zeszłoroczne zgłoszenia i ranking znajdziesz w zakładce plebiscyt 2016.

 

Zapisz

Zapisz