Materiały dla mediów

W tym miejscu znajdziesz bieżące i archiwalne informacje z życia naszej firmy. Trafiają tutaj komunikaty nt. ważnych wydarzeń, w których braliśmy udział, wiele ciekawych inspiracji, oraz artykuły na temat naszych działań.
Blog Inspirowaninatura.pl tworzymy dla miłośników zieleni miejskiej i architektury krajobrazu... Czyli właśnie dla Ciebie!

Natalia Zalopana | specjalista ds. Social Media

+ 48 663 640 333 | natalia.zalopana@terra-pl.eu

Skontaktuj się bezpośrednio z opiekunem swojego terenu:

Aktualność

W odwiedzinach w Strzelcach Opolskich

Dzień publikacji: 26.09.2017

Drukuj

Trwa tournée po miastach, które zwyciężyły w plebiscycie Terra Flower Power. Po tym, jak odwiedziliśmy Pułtusk, przyszedł czas na wizytę w mieście z drugiego miejsca podium – Strzelcach Opolskich.

16.955 tys. głosów – tak imponujący wynik w plebiscycie Terra Flower Power nie mógł przejść bez echa. To druga najlepsza lokata w tegorocznej edycji konkursu, dlatego osobista wizyta w tak zaangażowanym mieście była dla nas priorytetem. Chcąc pogratulować panu burmistrzowi, Tadeuszowi Gocowi wyjątkowo zgranej społeczności, pięknego ukwiecenia wspólnych przestrzeni, a co za tym idzie: świetnego wyniku w konkursie, w piątek, 22 września, odwiedziliśmy ratusz w Strzelcach Opolskich.

terra flower power strzelce opolskie

Strzelce Opolskie powitały nas niezbyt przyjazna aurą, jednak mżawka nie zgasiła naszego zapału. Mając pod ręką pamiątkowy dyplom, wybraliśmy się na spotkanie z burmistrzem i osobami odpowiedzialnymi za pielęgnację zieleni w mieście.

terra flower power strzelce opolskie

Przypomnijmy, że w tegorocznej edycji plebiscytu Terra Flower Power udział wzięły 84 miasta z całego kraju. Odnotowaliśmy też kolejny rekord - niespotykana dotąd liczba oddanych głosów na trzy zwycięskie miasta utwierdza nas w przekonaniu, ze to właśnie w lokalnej społeczności tkwi największa siła. Łącznie zagłosowaliście aż 85.388 tys. razy na swoich faworytów!

terra flower power strzelce opolskie

Najpiękniej Ukwiecone miejscowości: Pułtusk, Strzelce Opolskie oraz Świnoujście dostały od nas nagrody, które z pewnością przyczynią się do tego, by chodniki, skwery i place jeszcze bardziej rozkwitały z każdym kolejnym sezonem.

Wierzymy, że w kolejnej edycji będziemy mogli powitać w plebiscycie jeszcze więcej pięknie ukwieconych, kolorowych miast.

Będziecie gotowi? Ruszamy już w lipcu!

Kliknij tutaj, by poznać odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Kliknij tutaj, by przejść do plebiscytu 2017

Zeszłoroczne zgłoszenia i ranking znajdziesz w zakładce plebiscyt 2016.

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz