Materiały dla mediów

Pobierz nasze artykuły, logotypy i zdjęcia!
Blog Inspirowaninatura.pl tworzymy dla miłośników zieleni miejskiej i architektury krajobrazu... Czyli właśnie dla Ciebie!

Natalia Zalopana | specjalista ds. Social Media

+ 48 663 640 333 | natalia.zalopana@terra-pl.eu

Komunikaty

We wrześniu br. firma Terra Group po raz pierwszy zaprezentowała innowacyjną kolekcję mebli miejskich Terra City. Funkcjonalna gama rozwiązań wyróżnia się ekologicznym wykonaniem, solidnością i modułowością.

 
Więcej

Człowiek niemal instynktownie poszukuje kontaktu z naturą – stąd tak znaczna ilość drzew w  przestrzeniach publicznych. Do najpopularniejszych należą liściaste okazy w donicach miejskich. Po takie rozwiązania sięgnęło już wiele polskich i zagranicznych miast, co pozwala znacząco poprawić estetykę otoczenia, jak i warunki życia w okolicy.

Więcej

Dosyć pieprzenia w kinie – czas dosolić

Dzień publikacji: 25.08.2017

Tymi słowami oficjalnie w nowosolskim domu kultury rozpoczęła się dziewiąta edycja Solanin Film Festiwal, imprezy skupiającej miłośników niezależnego kina. Pokazy, prelekcje i warsztaty potrwają do 27 sierpnia. W szranki o miano najlepszych filmów w kilku kategoriach stanęło wiele niezależnych produkcji, nie zabraknie również paneli dyskusyjnych i spotkań z twórcami kina niszowego. Gościem honorowym wydarzenia jest ceniony aktor: Jerzy Stuhr.

Więcej

Szósta edycja plebiscytu Terra Flower Power dobiegła końca. Od 1 do 21 sierpnia o miano Najpiękniej Ukwieconego Miasta w Polsce rywalizowały 84 miejscowości z całej Polski. Niemal od pierwszych chwil prowadził Pułtusk i nie oddał prowadzenia już do samego końca - 18 992 głosów to pewne zwycięstwo!

Więcej

1 sierpnia ruszyło głosowanie w plebiscycie Terra Flower Power, organizowanym przy wsparciu firmy Terra Group oraz sklepu Make it Home. To już szósta edycja, podczas której do walki o wygraną stanęły aż 83 pięknie ukwiecone miasta!

Więcej

Terra Group na Dniach Otwartych firmy Plantpol

Dzień publikacji: 05.07.2017

Od 23 do 24 czerwca w Zaborzu koło Oświęcimia miały miejsce Dni Otwarte w firmie Plantpol, w których udział wzięła również firma Terra Group, prezentująca funkcjonalne rozwiązania do ukwiecenia miejskich przestrzeni publicznych oraz dekoracje do prywatnego zastosowania.

Więcej